زندگی خود را طراحی کنید، کتاب زندگی خود را طراحی کنید، خرید کتاب زندگی، چگونه زندگی خوب و شادی برای خود بسازیم،

طرح هدیه کتاب «زندگی خود را طراحی کنید»

به مناسبت فرا رسیدن هفته کتابخوانی و در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و هدیه دادن کتاب، جشنواره طرح هدیه کتاب «زندگی خود را طراحی کنید» در قالب بسته های 5 جلدی با «25 درصد تخفیف + ارسال رایگان» برگزار می گردد. (تخفیف مورد اشاره در زمان ثبت سفارش 5 جلد کتاب و بیشتر اعمال می گردد.)

چاپ سفارشی کتاب با درج لوگوی شرکت روی جلد و اضافه نمودن یک صفحه معرفی شرکت به کتاب، برای تیراژ 100 جلد و بالاتر نیز امکان پذیر می باشد. در این حالت قیمت کتاب بسته به تیراژ متفاوت خواهد بود.

«کتاب بهترین هدیه است. به دوستان و خویشان خود کتاب «زندگی» هدیه دهید.»

 

#مزایای هدیه دادن کتاب:

  1. کاهش هزینه­ ها: قیمت یک جلد کتاب به مراتب از قیمت هدایای نقدی و زینتی نظیر سکه، کارت هدیه و ... کمتر است.
  2. کاهش فساد اداری: هدیه دادن کتاب از ترویج تبیعض و فساد اداری ناشی از هدایای نقدی تا حد زیادی جلوگیری می کند.
  3. تاثیر تبلیغاتی: می توانید با درج نام و لوگوی خود بر روی جلد کتاب و حتی با افزودن یک صفحه معرفی به کتاب، برند و محصول خود را سالها در معرض دید مشتریان خود قرار دهید.
  4. افزایش بهره وری: مطالعه کتاب باعث افزایش معلومات و در نتیجه بهروری بیشتر در سیستم اداری می گردد.
  5. ارتقا سطح فرهنگی: مطالعه باعث افزایش شناخت و درک بیشتر نسبت به مسائل شده و فرهنگ جامعه را  غنی تر می سازد.
  6. ارزش آفرینی: با هدیه دادن کتاب و ترویج فرهنگ مطالعه ارزش آفرین باشید. در کشورهای توسعه یافته فرهنگ کتابخوانی در جامعه نهادینه شده و این امر باعث حل بسیاری از مسائل جامعه شده است.
  7. سلامت و پیشرفت جامعه: کتابخوانی موجب افزایش سلامت روحی، جسمی، فرهنگی و اقتصادی جامعه می­ گردد که مبنای پیشرفت یک جامعه است.
  8. ماندگاری بیشتر: هدایای نقدی و زینتی خیلی زود مصرف شده و به فراموشی سپرده می شوند، اما کتاب می تواند یک عمر به یادگار باقی بماند و تاریخ مصرف ندارد.

 

درباره کتاب «زندگی خود را طراحی کنید»

برای سفارش کتاب در صفحه اصلی اینجا کلیک کنید

 

صفحه اینستاگرام کتاب

طرح عیدانه کتاب زندگی خود را طراحی کنید؛ طرح عیدانه کتاب؛ طرح عیدانه خرید کتاب؛ طرح عیدانه فروش کتاب؛ طرح عیدانه کتاب 98؛ طرح عیدانه کتاب زندگی خود را طراحی کنید؛